Katalog stron ABIX

Podkategoria - klimatyzacja

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

AND KLIMA klimatyzacje

Przedsiębiorstwo AND KLIMA z Warszawy zajmuje się wykonywaniem klimatyzacji oraz wentylacji. Zajmujemy się projektowaniem sieci klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, montażem, serwisem, naprawami, podłączeniami oraz obsługą tych urządzeń. Dzięki dużemu doświadczeniu, poznaliśmy dobrze specyfikę branży i preferencje klientów. Zatrudniamy cenionych specjalistów, jacy bardzo dobrze znają się na swej pracy i mają do dyspozycji fachowy sprzęt. W naszej ofercie mamy sprzęty cenionych w branży firm, które są liderem w branży. Rozpoczęliśmy współpracę z przedsiębiorstwami LG, Toshiba, Daikin, Hitachi, Samsung i Fujitsu. Oferujemy od 2 do 5 lat gwarancji, w zależności od producenta. Zapraszamy na stronę www.


Incoterms

Posiadająca doświadczenie firma Renan Consulting z sukcesem działa na krajowym rynku. Do jej specjalności należy przede wszystkim przeprowadzanie fachowych szkoleń dla spółek, które zajmują się handlem zagranicznym. Misją firmy jest także doradztwo obejmujące sprawy związane z finansowaniem czy zasadami handlowymi typu INCOTERMS. Kadra placówki umieścił na swojej stronie przydatne prezentacje omawiające najważniejsze zagadnienia. Więcej na temat terminów kursów i obszaru usług firmy odnajdą Państwo w serwisie.


Automatyka przemysłowa, klimatyzacja, serwis kotłów CO - UNIWEX-BIO

Automatyka przemysłowa - projektowanie, montaż, serwis. Integracja systemów automatyki, wizualizacja SCADA, programowanie sterowników PLC. Pomiary elektryczne do 1kV. Serwis kotłów C.O. Sprzedaż klimatyzatorów.


Klimatyzacja

Zajmujemy się kompletacją dostaw oraz montażem urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych wraz z układami automatycznego sterowania oraz projektowaniem i wykonawstwem w zakresie klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i automatyki.


Rekuperacja Klimatyzacja Wentylacja | Fonko

Klimatyzatory - firma Fonko. W naszej ofercie: wentylacja, ogrzewanie, klimatyzacja, rekuperacja, chłodnictwo oraz pompy ciepła. Zapraszamy serdecznie.


Freeze - klimatyzacja, sklep internetowy

Firma freeze - zajmuje się sprzedażą, klimatyzatorów, oczyszczaczy powietrza, wentylatorów, osuszaczy, nagrzewnic renomowanych firm.


Systemy grzewcze Systemy wentylacyjne - Refleks-Chłodnictwo

Firma Refleks-Chłodnictwo - oferujemy: systemy chłodnicze, systemy klimatyzacyjne, montaż klimatyzacji, systemy wentylacyjne, armatura sanitarna, systemy grzewcze. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.


PDI Cool-Toruń - klimatyzacja Toruń, chłodnictwo Toruń

Klimatyzacja (Tadiran, LG, Fuji, RCool i inne marki), chłodnictwo, klimatyzacja samochodowa, chłodnie samochodowe, agregaty chłodnicze Carrier. Sprzedaż, montaż, serwis, przeglądy okresowe.