Katalog stron ABIX

Podkategoria - ochrona środowiska

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Prasokontenery - mocna niezawodna konstrukcja.

Witryna prasokontenery.eu dostarcza urządzenia do efektywnego, bardzo prostego segregowania i prasowania odpadów. Rozwiązuje problem z odpadami i pomaga w osiągnięciu wymiernych korzyści ekonomicznych. Urządzenia te, stacje przeładunkowe, prasokontenery przekonują do siebie dobrze przemyślaną, mocną konstrukcją i długotrwałością użytkowania dają możliwość efektywnego, bardzo prostego segregowania i prasowania odpadów, co znacznie ogranicza negatywne oddziaływanie odpadów na środowisko.


Separatory

Separatory substancji ropopochodnych (węglowodorów), tłuszczu i skrobi. Odbiór, transport i utylizacja odpadów.


Eko-serw firma utylizująca odpady szkodliwe

Firma Eko-serw na codzień zajmuje się unieszkodliwianiem odpadów szkodliwych - szybko, sprawnie i profesjonalnie


KOMPEX Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze

Usługi projektowe i konsultingowe w zakresie ochrony środowiska. 31-962 Kraków, ul. Siemaszki 62. Krzysztof Próchniewicz


Elektrownie wiatrowe-inwestycje o krótkim czasie zwrotu.

Elektrownie wiatrowe nowe, ekologiczne źródło praktycznie niewyczerpanej energii. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą magnesów oraz gadżetów magnetycznych.


Pracowania Analiz Środowiskowych - EkoVentus

Pracownia EkoVentus zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie ochrony, inżynierii i kształtowania środowiska. Doradzamy w rozwiązywaniu problemów z zakresu ochrony środowiska i wspomagamy w realizacji procedur administracyjnych związanych z ochroną środowiska. Wykonujemy: raporty oddziaływania na środowisko, przeglądy i audyty ekologiczne, programy gospodarki odpadami, operaty ochrony powietrza, operaty wodno-prawne, pozwolenia zintegrowane, programy przyrodniczego zagospodarowania osadów ściekowych, projekty przydomowych oczyszczalni ścieków, opracowania ekofizjograficzne, dokumentacje geologiczno-inżynierskie, dokumentacje i projekty zagospodarowania złóż kruszyw.