Katalog stron ABIX

Podkategoria - maszyny i urządzenia

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Piaskarka kabinowa - Sklep fachwar.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatowych piaskarek bezpyłowych. Oferowane w naszym sklepie piaskarki kabinowe są o różnych pojemnościach od 90 do 825 litrów. Sprzedawane przez nas maszyny są produkcji niemieckiej i posiadają 2 letnią gwarancję. Wyposażone są w szczelne kabiny umożliwiające wygodne włożenie piaskowanego produktu do środka. Sterowanie strumieniem powietrza możliwe jest za pomocą pedału lub pistoletu. Skontaktuj się już dzisiaj - doradzimy Ci w wyborze! Zapewniamy szybką dostawę. Zapraszamy do zakupów!


Sprężarka śrubowa

Aerzen to firma, która bardzo rozwinęła się w trakcie swojej działalności – od małej fabryki do poziom globalnego lidera. W ofercie firmy Aerzen dstępne są wysokiej jakości sprężarki śrubowe, oraz bardzo wydajne dmuchawy. Aerzen produkuje wysokiej jakości, ergooszczędne dmuchawy śrubowe nowej generacji.


Zaginarki dekarskie

Specjalizująca się w produkcji maszyn blacharskich firma Prod-masz zaprasza do współpracy. Usługi firmy obejmują w szczególności: doradztwo technologiczne jak i techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, materiały oraz części eksploatacyjne, jak również uruchomienie i montaż urządzeń. W razie potrzeby firma zajmuje się także remontami, naprawą oraz modernizacją sprzętu. Na życzenie Klienta oferujemy szczegółowe raporty z pracy maszyn. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


woda ozonowana, ozonowanie owoców i warzyw, ozonowanie truskawek

Firma Ozon Food to jedyny w Europie Środkowo-Wschodniej producent systemów ozonowania. Nasze systemy obejmują ozonowanie wody czyli wodę ozonowaną jak i systemy do ozonowania owoców i warzyw w celu przedłużenia ich trwałości i dezynfekcji. Produkujemy systemy do mycia wodą ozonowaną, dezynfekcji myjkami z wodą ozonowaną, przechowywania w komorach w atmosferze ozonowej oraz systemy do transportu w atmosferze ozonowej na naczepach-chłodniach. Systemy Ozon Food to innowacja, ekologia i technologia. Zmniejsza straty w produktach i zarabiaj więcej.


Frezarki uniwersalne

Frezarka jest to maszyna, na której przedmiot obrabiany jest wieloostrzowymi narzędziami, frezami oraz głowicami frezowymi. Frezarki to bardzo wydajne obrabiarki. Możliwe jest na nich obrabianie różne płaszczyzn, gwintów i rowków. Frezarki uniwersalne to urządzenia, na których obrabia się często materiały tworzące bloki stalowe, żeliwne i odlewy skrzynkowe.


Suwnice

Firma specjalizuje się w produkcji koszy transportowych, samochodów górniczych i żurawi masztowych i uzyskała reputację jako kompetentnego i solidnego partnera w przemyśle górniczym. Ze spadkiem wydobycia w latach sześćdziesiątych, firma została zreorganizowana przez Klausa T. Vetter konsekwentnie. Vetter Holding GmbH dziś działa jako holding trzech udanych zależnych, które należą do ich odpowiednich sektorów wiodących dostawców. Więcej niż 400 pracowników, aby dźwigi (VETTER Krantechnik GmbH w Siegen i Haiger) i jej akcesoria obsługi (VETTER GmbH w Burbach) i wykonać kraju (VETTER Crane Service Ltd., 11 punktów). Fabrikat serwisowanie krzyż dźwigów i podnośników Firmy są obecnie prowadzone przez trzeciego i czwartego pokolenia. Powrót w 1992 roku certyfikat ISO 9001, dziś naśladuje System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.VETTER zachowała elastyczność produkcji żurawi w dużych ilościach, a także w specjalnych konstrukcji do unikatowych zastosowań


Automany vendingowe Nova Polska Manea Vending

Nova Polska oferuje na rynku polskim i europy wschodniej automaty do sprzedaży bezpośredniej Manea Vending. Firma produkuje trwałe automaty do napojów, masywne automaty do słodyczy ,wysokiej jakosci automaty do świeżych towarów, wydajne automaty do produktów higienicznych. Producent wykonuje też maszyny na zamówienie. Profesjonalne automaty vendingowe Manea zostały zaprojektowane w innowacyjnej technologii.


cukrowa wata maszyna do waty cukrowej popcorn patyki

cukrowa wata kolorowa, wielkość waty nieograniczona, maszyna do waty cukrowej dmucha watę szalem w górę, bardzo szybka maszynka, niesamowicie wydajna, ekonomiczna, stworzona do zarabiania, do pracy ciągłej, bardzo mało zużywa prądu 12V/220V i gazu z butli. Składa się i rozkłada w ciągu 2 minut. Wszystkie elementy na wcisk i zacisk, czyli bez użycia śrub i śrubokrętów. Piękny nowoczesny wygląd w kolorze srebra. Maszyna do waty cukrowej błyszczy, osłona jest lustrzana lub przezroczysta - to do wyboru. Na tej maszynce można kręcić watę z odległości, tzn. odchodząc od niej nawet na 10 metrów. Wata cukrowa pójdzie za patykiem! Kolorowa wata cukrowa, bo z barwnikami spożywczymi i do tego w różnych smakach: toffee, cola, wanilia, kokos, kawa, czekolada, malina, jabłko, banan, cytryna, pomarańcza i tak 40 smaków. Serwis części zamiennych na wiele lat. Naprawiamy i modernizujemy inne modele maszyn do waty cukrowej. Proszę dzwonić i pytać o usługę naprawy, ulepszenia Państwa starej maszynki. Patyki do waty cukrowej w różnych cenach i gatunkach. Upust dla stałych klientów i od ilości. Barwniki i aromaty do waty. Maszyna do waty cukrowej LIDER2011 cena 1350 zł. Maszyna TURBO LIDER2011 cena 4.000 zł. Turbo sama nawija watę. Turbo ma zasyp 2 szklanek cukru na raz. W ramach zakupu urządzenia do wyrobu waty cukrowej dajemy GRATIS przeszkolenie z obsługi. Na telefon udzielamy rad naszym klientom. Proszę dzwonić na nr: 600-137-030. Proszę pisać SMS jeżeli telefon nie odbiera.


Żurawie - wynajem maszyn

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z treścią naszego serwisu. Mamy nadzieję, że odnajdą tam Państwo szereg przydatnych informacji i inspiracji dotyczących budownictwa. W zależności od oczekiwań odbiorców proponujemy różnego gatunku koparko ładowarki, których rozmaitej maści łychy mogą być stosowane do wykopów gruntowych, usuwania drzew czy nakładania gruzobetonu. Nasz profesjonalnie przeszkolony personel w umiejętny sposób pomoże w doborze sprzętu. Zapraszamy serdecznie.


Maszyny pakujące

Firma Pablo na rynku maszyn pakujących działa od 1995 roku. W ofercie linie pakujące, oraz spawanie, malowanie proszkowe, gięcie, toczenie, frezowanie i inne usługi związane obróbką blach.


Zremb Poland Sp. z o. o. Maszyny i Urządzenia Budowlane i Przemysłowe

Oferujemy Państwu: •Szalunki do ścian, fundamentów, stropów oraz deskowania cylindryczne typu "Zremb". •Zabezpieczenia wykopów ziemnych stosowane w budownictwie przemysłowo-inżynieryjnym przy wykonywaniu m. in. instalacji sanitarnych i wodnych. •Wykonawstwo różnego typu konstrukcji stalowych na bazie dokumentacji zleceniodawcy. W celu zapoznania się z pełną ofertą firmy zapraszamy na naszą stronę: www.zremb-poland.com


Nowy Produkt - Stół Paletowy

Nowy Produkt - Stół Paletowy Oferujemy stoły paletowe dostępne tylko u nas, które można montować i używać na różne sposoby a stosować - w magazynach bez regałów na palety - we wstępnej części magazynów z regałami - w halach produkcyjnych np. przy maszynach. Zastosowanie Stołów Paletowych uwolni dużą powierzchnię od palet, co z kolei da korzyści organizacyjne, komunikacyjne, bezpieczeństwa pracy, szybszy dostęp do palet, wygodniejsze wkładanie towarów na palety. Stoły paletowe można nastawiać na siebie piętrowo, wymieniać w nich nogi i szybko przestawiać za pomocą wózka widłowego. Do stołów paletowych oferujemy też dodatkowe wyposażenie. Zdjęcia z opisami i szczegółowe informacje na www.naro.pl NARO Production Sp. z o.o. tel. 091 431 86 16 ul. Twardowskiego 18 fax. 091 431 86 15 70-320 Szczecin Roman Nawojczyk tel. 603 933 202


TFM - giętarki do rur i profili, przecinarki

Firma TFM oferuje giętarki ręczne, giętarki elektryczne, giętarki mechaniczne, giętarki trójrolkowe, giętarki hydrauliczne, przecinarki taśmowe i tarczowe oraz inne maszyny do formowania metali, w tym m.in.: walce, walcarki, krawędziarki, gilotyny, prościarki i inne.


Maszyny banderolujące

COM, to wysokiej jakości maszyny banderolujące oraz inne maszyny do pakowania renomowanych marek. Szeroki wybór urządzeń i maszyn do pakowania: maszyny banderolujące, wiązarki, zgrzewarki i wiele innych. Nasze maszyny banderolujące objęte są 12 miesięczną gwarancją. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn banderolujących i innych maszyn do pakowania.


REM-KON - budowa maszyn

Firma REM-KON projektuje i wykonuje nietypowe maszyny i urządzenia, roboty i manipulatory, linie montażowe oraz transportery taśmowe. Urządzenia te produkjemy w opraciu o dokumentację własną bądź powierzoną nam przez klienta. Wszystkie produkty naszego przedsiębiorstwa produktowane są indywidualnie pod potrzeby klienta.


Big bag

Moduły do rozładunku big-bagów przemysłowych.


Notker

Nasz profil działalności to:myjki wysokociśnieniowe,głowice,pistolety,lance pianotwórcze,pianownice, dysze,węże,pompy,zestawy naprawcze,złącza, myjnie, odkurzacze przemysłowe, szorowarki.


ATON-HT Azbest Odpady niebezpieczne Maszyny do unieszkodliwiania azbestu

ATON-HT - Technologie unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych. Producent maszyn do unieszkodliwiania azbestu.


Twardościomierze Twardość Brinell Vickers Rockwell Shore Irhd

Wyłączny przedstawiciel na Polskę produktów grupy Zwick/Roell, producenta maszyn i urządzeń do badania wytrzymałości materiałów. W ofercie: maszyny do badania rozciągania (zrywania), ściskania, zginania, twardościomierze Vickersa, młoty udarnościowe, plastometry, młoty wahadłowe.


Wózki sklepowe - Marsanz

Marsanz - w naszej ofercie wózki sklepowe najwyższej jakości. Zaprojektowane i wykonane profesjonalnie.


Maszyny Poligraficzne TIP-MACHINERY

Maszyny Poligraficzne. Używane maszyny drukarskie, introligatorskie, do przygotowalni i inne. Dokonywanie operacji kupna i sprzedaży , a także pośredniczenia w sprzedaży używanych maszyn poligraficznych.


---------------------- Hydraulika siłowa, sprzęgła, elektrosprzęgła, pneumatyka

Sprzedam 1/sprzęgła i elektrosprzęgła: (elektromagnetyczne, mechaniczne, hydrauliczne, płytkowe, zębate; 2/hydraulika siłowa: rozdzielacze, zawory, elektrozawory, pompy( zębate, hydrauliczne, łopatkowe, tłoczkowe, śrubowe), silniki hydrauliczne, element złączne hydrauliki siłowej:vickers, racine,orsta,hawe,hytos,atos,tos rakovnik,bosch,kracht,bucher hydraulics, pzl hydral,wph,hydroster,feh ponar,hydrotor 3/elektropompy 4/pneumatyka łucznik radom 5/łożyska 6/hydroakumulatory napełniacze przepony Sprzęgła, elektrosprzęgła, elektrozawory, pompy, inne z zapasów magazynowych. Płacę gotówką!!!!!! CZĘŚCI DO MASZYN NIEUŻYWANE Z ZAPASÓW MAGAZYNOWYCH FABRYKA ELEMENTÓW HYDRAULICZNYCH PONAR WADOWICE, VICKERS, RACINE, ORSTA, ORSTY, DUPLOMATIC, DENISON, MARZOCCHI, NACHI, PARKER, SAMHYDRAULIK, YUKEN, TOS RAKOVNIK, HYTOS, HYDAC, HAWE, ATOS, REXROTH, BOSCH, KRACHT, BUCHER HYDRAULICS, PZL HYDRAL, WPH, CZECHY, BUŁGARIA. FUM, FUMO, PSP POHONY, STROMAG, ORTLINGHAUS, HEID, EMA-ELFA, WARNER, EMA-DESSAU, BINDER MAGNETE, SHINKO, HCP CEGIELSKI, ZAHNRAD FABRIK, TELECOMEC, TELECO, SIMPLATROL I INNE.


Maszyny – Rolnicze – Budowlane – Do obróbki metalu, drewna – Poligraficzne

Maszyny: rolnicze, budowlane, do obróbki metalu drewna, maszyny poligraficzne, szwalnicze,


Fero-pol

Jesteśmy polskim producentem maszyn do obróbki drutu, rurki, płaskownika: prostowarki, zgrzewarki jednopunktowe i wielopunktowe, zaginarki, giętarki, podajniki, zrzutniki, prostowarko-ucinarki, prościarki, kowarki, zakuwarki. Wykonujemy równiez inne na zamówienie klienta


Sprzedaż i serwis urządzeń wysokociśnieniowych Oertzen.

Wysokociśnieniowe urządzenia myjące na zimną lub gorącą wodę firmy Oertzen. Oertzen prezentuje kompletne systemy czyszczące dla przemysłu i rzemiosła. Aqua-Tec - Szczecin - jest generalnym dystrybutorem produktów firmy Oertzen w Polsce. Sprzedaż i serwis wysokociśnieniowych urządzeń Oertzen, spalinowych i elektrycznych.