Katalog stron ABIX

Podkategoria - podatki

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Rozliczanie.com.pl - Rozliczamy wszystko!

Rozliczanie - informacje na temat rozliczania podatków, kosztów, czasu pracy, diet, delegacji, dotacji, mediów w tym wody i energii.


Pomóżmy jej wrócić ze słońcem

Oliwia urodziła 23 sierpnia 2006r. z zespołem wad wrodzonych twarzoczaszki, z których najpoważniejszą i najrzadziej spotykaną jest przepuklina oponowo-mózgowa. Dodatkowo z szerokim rozstawem oczodołów tzw. hiperteloryzmem i niedokształceniem nosa i brakiem powieki na prawym oczku. Oliweńka jest już po 5 operacjach, w tym ratującej życie. Wymaga dalszych operacji neurochirurgicznych i plastycznych. PROSIMY o odlicznaie 1% podatku dla Oliwki.


Prawo celne | Kodeks celny | Procedury celne – Monitor

Monitor prawa celnego i podatkowego – ciekawe publikacje, opinie oraz recenzje. Zawiera informacje taryfowe, kontyngenty, preferencje handlowe, procedury ochronne, reguły interpretacyjne Światowej Organizacji Handlu oraz Światowej Organizacji Cła, orzecznictwa Trybunału i sądów, a także monitoring regulacji prawnych.


Jeden procent podatku

W zeszłym roku TYLKO 4% POLAKÓW przekazało jeden procent podaku na organizacje pożytku publicznego. Pomóż innym - Hospicjum Królowej Apostołów pomaga takim jak Ty.