Katalog stron ABIX

Podkategoria - prasa

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Newsweek

Posiadam nadzieję, że mój serwis blogowy zainspiruje Państwa do sięgnięcia po proponowane przeze mnie gazety. Pragnę, żeby mój serwis blogowy był drogowskazem w gąszczy docierających do nas ciągle nowych wiadomości. Pragnę tym samym oszczędzić Państwa czas zachwalając tylko najbardziej interesujące reportaże i tym sposobem darując Państwu studiowanie tematów mało ważnych.


Wydarzenia Wrocław

Periodyk pod nazwą Wrocławianin swoim zasięgiem obejmuje strefę województwa dolnośląskiego łącznie z miastem Wrocławiem, ale również Opolszczyznę i ukazuje się co dwa tygodnie. Treści poruszane w naszej gazecie nade wszystko tyczą się spraw lokalnych, ważnych dla danego okręgu, a zwłaszcza populacji w tym miejscu osiedlonej. Wrocławianin programowo jest pismem darmowym wydawanym od dawna w rozmaitych, ale celowo wyselekcjonowanych w tym celu punktach, których zestawienie będzie można odnaleźć na stronach naszej gazety. Z całego serca namawiamy do obejrzenia naszego serwisu internetowego, a nade wszystko do czytania wydania drukowanego Wrocławianina.


Prasa

Przegląd prasy. W serwisie znajduje sie charakterystyka najpopularnieszych dzienników, tygodników i miesięczników. Przy każdym magazynie znajduje się link prowadzący do strony internetowej pisma.


Prasa kobieca

Skatalogowana prasa kobieca. Pisma i serwisy dla kobiet o różnorodnej tematyce.


Moda

Artykuły dla kobiet, życie gwiazd i plotki, kariera kobiety, dziecko i antykoncepcja. Zdrowie kobiet, uroda i najnowsze trendy ze świata mody. Kobieca dieta i odzywianie.


Internetowa Gazetka Szkolna Kajne Grencen

Szkolna gazetka Kajne Grencen. Humor, poezja, konkursy, wspaniałe teksty itd. Pismo niepoprawne politycznie!


Gazeta Beskidzka - gazeta informacyjna - bielsko, cieszyn, żywiec

Gazeta Beskidzka to regionalny dwutygodnik informacyjny. Ukazuje się na terenie trzech powiatów: bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego. Swoim zasięgiem dociera do szerokiej rzeszy Czytelników w mieście: Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn, Szczyrk czy Ustroń.


INTERAKTYWNY PORTAL MAZOWSZA PÓŁNOCNEGO

Dzięki stronie Tygodnika Płockiego upowszechniamy internet wśród mieszkańców Płocka i jego okolic , chcemy "budować" lokalną społeczność informacyjną na Mazowszu Północnym.


Reporterzy.info - media i dziennikarstwo

Media i dziennikarstwo od kuchni. Serwis dla studentów dziennikarstwa, dziennikarzy oraz adeptów tej trudnej i odpowiedzialnej sztuki.


Obywatel

Dwumiesięcznik poświęcony polityce, społeczeństwu i ekologii. Podejmuje problem szeroko rozumianej jakości życia, przeciwstawionej wąskiej koncepcji tzw. wzrostu gospodarczego. Zajmuje się krytyką współczesnej rzeczywistości polityczno-gospodarczo-kulturowej. Przedstawia alternatywne rozwiązania.


Gazeta polsko-niemiecka

Serwis internetowy gazety polsko-niemieckiej Region, w serwisie obszerne archiwum artykułów, ogłoszenia drobne, darmowy katalog firm.